Förtroendevalda

Här hittar du kontaktuppgifter till firmatecknare, styrelsen, revisorer och valberedning.
Fredrik Eklöf, Samir Arabi-Eter, Maria Pålsson och Frida Lind har rätten att två i förening teckna föreningens firma, Malmö Ideella.

Ordförande och VU

Fredrik Eklöf
0708-85 91 71
ordforande@malmoideella.se

 


Vice ordförande och kassör

Maria PålssonMaria Pålsson
0734-40 44 92
anna.maria.palsson@gmail.com

 


Vice ordförande

SamirSamir Arabi-Eter
0760-15 97 89
samir@spelenshus.se

 

Ledamot 

Frida Lind
frida.lind@outlook.es 

 

 

Ledamot och VU

Ingemar HolmIngemar Holm
0709-91 93 22
ingemar.holm@publiktentreprenorskap.se

 

Ledamot

AbdulkhadirAbdulkhadir Mohamed Future 
0762-059510
future@live.se

 

Ledamot och sekreterare

Mia Latvala
mialatvala@yahoo.com

 

Ledamot

Oliver Boij
oliver.boij@furuboda.se

 

 

Ordinarie revisor

Evald Fridén evald@skanskhandboll.se
Lotta Holmberg lotta.holmberg@abf.se

 

Valberedare valberedning@mip.org.se

Chris Jonasson (sammankallande)
Alexandra Fritzson
Håkan Larsson