Kontakta oss

Föreningskonsulent

Mia Josefsson färg
Mia Josefsson (ledig till 1 september 2017)
0709-14 51 40
mia.josefsson@mip.org.se

Verksamhetsledare

Ivar Scotte

Ivar Scotte (vik konsulent till 31 augusti 2017)
0708-77 82 72
ivar.scotte@mip.org.se

 Föreningssamordnare

Mikael Johansson

Mikael Johansson
0729-99 83 77
mikael.johansson@mip.org.se

 Jämställdhets- och integrationssamordnare

Mariam Ismail Daoud
072-309 81 11
mariam.ismail.daoud@kcmalmo.se

Administratör

IMG_8265

Emma Borin
emma.borin@mip.org.se

Samordnare Överenskommelsen Malmö

Lari Pitkä-Kangas

Lari Pitkä-Kangas
0708-65 36 08
lari.pitka-kangas@mip.org.se


Adress

MIP – Malmö Ideella
Spångatan 11 A
211 44 Malmö

För besökare
Porttelefon: tryck B0059
Gå in genom den svarta grinddörren och ta därefter dörren till höger. Ta hissen eller trapporna till 2:a våningen.

E-post: info@mip.org.se

Organisationsnummer: 846001-7109
Bankgiro: 5145-8313